Medarbeidere i Økonomi og konsulentservice AS


Vi ønsker å være en god samarbeidspartner for våre kunder. Vi vil bistå våre bedrifter med en god dialog og ikke minst levere gode rapporter slik at de kan ha det verktøy de trenger til å oppfylle sine økonomiske målsetninger.

Vi oppdaterer vår kompetanse jevnlig gjennom kurs og seminarer, og videreutdanner de ansatte for å kunne møte stadig nye krav til kunnskap innen emner og fagområder. Vi arbeider kontinuerlig for effektiv og rasjonell drift, og har bygd opp gode dokumentasjonsrutiner for det arbeid vi gjør. Dette er med på å sikre deg som kunde en god kvalitet på regnskapet.



Ansatte

Peer Veiby
Leder Ecit Norge/Daglig leder

Stine Snellingen
Kontorleder/Partner
Ansatt 1. juni 1996
Kontakt stine@okons.no
.
Birger Larsen
Bedriftsrådgiver
Autorisert regnskapsfører
Ansatt 18. mai 1988
Kontakt birger@okons.no

Line Morstad Hagen
Regnskapsfører
Ansatt 1. mars 2016
Kontakt line@okons.no



Bodil Østby
Regnskapsfører
Ansatt 6. august 2018
Kontakt bodil@okons.no

Eli Knudsen
Regnskapsfører
Ansatt 14. desember 1998
Kontakt eli@okons.no

Camilla Dihle
Autorisert Regnskapsfører
Ansatt 1. oktober 2017
Kontakt camilla@okons.no

Anette Østby
Regnskapsfører
Ansatt 1. desember 2018
Kontakt anette@okons.no